УРАНАК НА БАГДАЛИ – 35. ПУТ У ЗНАК ПОШТОВАЊА РАДНИКА: СОЦИЈАЛИСТИ ОДАЈУ ПРИЗНАЊЕ ГРАДИТЕЉИМА КРУШЕВЦА

Loading

Данас, 1. 5.2025. године, на Крушевачком брду Багдала, одржан је првомајски уранак по 35. пут у знак поштовања према радницима, посебно онима који су својим радом и залагањем изградили темељ нашег града. Социјалисти су још једном одали признање радницима крушевачких предузећа који су, радећи неуморно у годинама након Другог светског рата, допринели обнови разорене земље. Њихов труд омогућио је пристојан живот многим породицама – изграђене су куће, хиљаде станова, школе, установе, а обезбеђени су и одмори за раднике. „Социјалисти одају признање градитељима Крушевца!“ – порука је која је јасно одјекнула током данашњег окупљања. Градња Крушевца није стала.

И данас се наставља са развојем и изградњом нашег града, уз поштовање традиције и вредности на којима је заснован његов темељ.


 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *