СЕЋАМО СЕ ЗЛОЧИНАЧКОГ НАТО БОМБАРДОВАЊА 1999. ГОДИНЕ И ХЕРОЈСКЕ ОДБРАНЕ ВОЈСКЕ И ГРАЂАНА

Loading

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=ZB7OEtC8jn4{/youtube}

Биће забележено у свим војним белешкама да је 19. земаља НАТО пакта без одлуке Савета безбедности Уједињених нација нападнуло СР Југославију. Наша војска и грађани су се тој војној сили супроставили свим средствима и то херојски, патриотси и поносно.
Са територије Расинског округа је улествовао велики број војно способног становништа у одбрани земље. На жалост 22. борца су изгубили своје животе. Држава Србија постује своје погинуле. Никада се њихови животи не могу надокнадити нити ублажити туга најближих. Али о њиховим породицама се брине, треба и више. Подигнут им је на Слободишту споменик.


Живела наша Србија у слободи и развоју !

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *