СРЕЋАН БОЖИЋ – СПС Крушевац

Loading

06.01.2013. године у 11:00 часова у просторије Градског одбора СПС-а Крушевац, у Обилићевој 30., унет је Бадњак. Бадњак је унео Вељко Тасић. Погледајте слике и осетићете делић другарске атмосвере која је владала у просторијама СПС-а Крушевац у ове празничне дане… И срећан Вам Божић !


Вељко Тасић уноси бадњак у просторије СПС-а у Обилићевој 30 у Крушевцу
 


Кићење бадњака – Владимир Тасић и Ружица Петронијевић


Кићење бадњака – Бојана Кркић – посланик СПС-а у Републичкој скупштини


Кићење Бадњака – Милош Обрадовић и Слободан Лазић


Вељко Тасић уноси бадњак

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *