![]()
06.01.2013. године у 11:00 часова у просторије Градског одбора СПС-а Крушевац, у Обилићевој 30., унет је Бадњак. Бадњак је унео Вељко Тасић. Погледајте слике и осетићете делић другарске атмосвере која је владала у просторијама СПС-а Крушевац у ове празничне дане… И срећан Вам Божић !
Вељко Тасић уноси бадњак у просторије СПС-а у Обилићевој 30 у Крушевцу
Кићење бадњака – Владимир Тасић и Ружица Петронијевић
Кићење бадњака – Бојана Кркић – посланик СПС-а у Републичкој скупштини
Кићење Бадњака – Милош Обрадовић и Слободан Лазић
Вељко Тасић уноси бадњак