Pfeil НОВИ САЈТ arrow VESTI arrow DOGADJAJI

Dogadjaji
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Broj pregleda
Sunday, 16 October 2011 ART Klub SPS-a na Sajmu knjiga ljuba 3753
Thursday, 13 October 2011 ZA DAN OSLOBODJENJA ljuba 3826
Friday, 02 September 2011 Akademija foruma žena SPS-a Kruševac ljuba 5060
Saturday, 27 August 2011 ZVEZDANA POEZIJA U Zdravinju ljuba 5110
Sunday, 07 August 2011 RASINSKO VEČE - Jablanica ljuba 4404
Friday, 29 July 2011 21 godina SPS-a u Aleksandrovcu ljuba 4968
Wednesday, 27 July 2011 АСФАЛТ У МЕШЕВУ - 27.07.2011. ljuba 5248
Sunday, 24 July 2011 70 godina Rasinskog NOP odreda ljuba 3947
Saturday, 16 July 2011 Akademija i izložba slika za 21. g. SPS-a ljuba 8051
Tuesday, 12 July 2011 Likovna kolonija i Akademija za 21 g. SPS-a ljuba 5111
Wednesday, 06 July 2011 KONJUŠKA RUŽA - 2011 ljuba 3966
Friday, 01 July 2011 Likovna kolonija ART KLUBA SPS ljuba 3728
Tuesday, 28 June 2011 Ivica Dačić u Kruševcu ljuba 3317
Wednesday, 15 June 2011 Globoderski cvet - slike, poezija, muzika ljuba 6254
Friday, 10 June 2011 Konstituisan GO SPS Kruševac ljuba 4091
Monday, 30 May 2011 IZBORI U FORUMU ŽENA SPS-a ljuba 4182
Saturday, 28 May 2011 Žene su jedna od ključnih karika u SPS-u ljuba 4770
Friday, 27 May 2011 Gradski odbor SPS-a Kruševac ljuba 7231
Thursday, 26 May 2011 Vladimir Tasić - predsednik SPS-a Kruševca ljuba 5886
Sunday, 22 May 2011 Katalog slika - FEDRARO 2011 ljuba 4713
Saturday, 21 May 2011 Nenad Blažić - Predsednik omladine SPS-a ljuba 5459
Wednesday, 18 May 2011 Veče ruske poezije - Rale Damjanović ljuba 4092
Friday, 13 May 2011 9 MAJ - Dan pobede nad fašizmom! ljuba 3917
Saturday, 30 April 2011 Njihov osmeh nema cenu - Forum žena SPS ljuba 4020
Thursday, 24 March 2011 24.03.2011. - DA SE NE ZABORAVI ljuba 3966
Thursday, 17 March 2011 DA SE NE ZABORAVI - Art klub i KCK ljuba 3536
Thursday, 10 March 2011 TI SI NAJLEPŠA - SPS Kruševac ljuba 5331
Monday, 07 March 2011 8 MART - TI SI NAJLEPŠA - SPS Kruševac ljuba 4689
Sunday, 06 March 2011 Cveće u MZ Ujedinjene nacije ženama SPS-a ljuba 3486
Wednesday, 16 February 2011 Pesnička Prporenja - Konjuh 2011 ljuba 3315
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 30 of 132
PRETRAGA
by pRe
© 2021 sps-ks.org
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.