СПС-ПУПС-ЈС - Бр 2

IMG_9284.JPG

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

ПРЕТРАГА

КО ЈЕ НА МРЕЖИ

Ко је на мрежи: 19 гостију и нема пријављених чланова

СТАТИСТИКА САЈТА

Посетиоци
26
Чланци
218
Број прегледа чланака
441019

GRADSKI ODBOR SPS-a Kruševac

 
 
ЧЛАНОВИ ГРАДСКОГ ОДБОРА СПС-а КРУШЕВАЦ:

 бр.  ИМЕ И ПРЕЗИМЕ                     УЛИЦА И БР.                              

Владимир Тасић - Председник  градског одбора СПС-а Крушевац

1.Данијел Лукић                                 КАОНИК                                                 

2.Влада Вулић                                     КОЊУХ                                                   

3.Предраг Петровић                     Радомира Јаковљевића 20/27                       

4.Слађана Станковић                   Радована Милошевића                                 

5.Жарко Арсић                             Воислава Стефановића 19                            

6.Александар Нешић                    Живорада Матејића 80                                 

7.Александар Станковић             Љубе Лазића 8                                                

8.Милош Милошевић                 4.Црног Прол Бригаде К2/ 22                        

9.Ружица Петронијевић                  ЈАБЛАНИЦА                                              

10.Марија Митић                               МОДРИЦА                                               

11.Слађа Станисављевић                   ЧИТЛУК                                                 

12.Миљана Бабић                             Цанкарева 16/18                                         

13.Наташа Андријевић                    Балканска 65/4                                            

14.Јелена Трифуновић                         Блачка 13                                                 

15.Ненад Стојадиновић                   ШАВРАНЕ                                                

16.Иван Андријевић                             ЈНА 65/4                                                 

17.Марко Милојевић                     Косовске Битке 2                                         

18.Никола Савић                           Војводе Петра Бојовића 14                         

19.Иван Смиљковић                     Радомира Јаковљевића 100                          

20.Милош Павић                           Рајићева 12                                                    

21.Јелена Ђорђевић                      2 Дал пролер бригаде 9/21                            

22.Весна Лазаревић                      Радомира Јаковљевића 12                            

23.Ксенија Алексић                      Љубе Лазаревића 5 Капиџија                      

24.др Мирослава Цековић           Чолак Антина 36/19                                       

25.Мирјана Јовановић                   Чупићева 38/1                                               

26.Јелена Перовић                         Милана Марковића 26.                              

27.Бојана Кркић                              Дамњана Максића 25                                   

28.др Слободанка Јотић                 Расински Трг 34                                          

29.Ивана Ивановић                          КОШЕВИ                                                   

30.Љиљана Рајковић                  4 Црног пролетер бригаде 6/1                          

31.Весна Туфегџић                    Стојана Милојевића Шелета 26                       

32.Зорица Јовановић                         Балшићева  51/а                                             

33.Викторија Младеновић               Тригве ли 10/35                                        

34.Јана Планић                                 Расинска 63                                                

35.Драгана Грандић                         ЈНА 58/30                                                    

36.Душица Бојовић                     Трг Костурница 16/А22/3                             

37.Весна Миленковић Обр.          Варваринска 1                                               

38.Бранислава Степановић           Косовска 99                                                  

39.Дана Младеновић                     Др Драгослава Јовановића Ш.3/28             

40.Мирјана Базић                          Миодрага Станковића 21                              

41.Бранкица Данчевска                 МОДРИЦА                                                   

42.Синиша Максимовић               Газиместанска 10/19                                      

43.Милутин Тасић                         Шуматовачка 15/6                                         

44.Ненад Блажић                            Вељка Патроногића 8                                 

45.Деса Шљивић                             ТЕКИЈЕ                                                       

46.Драгољуб Милосављевић         МЕШЕВО                                                       

47.Драгиша Ђурђевић                   ЗДРАВИЊЕ                                                 

48.Слободан Лазић                         КАПИЏИЈА                                               

49.Радоица Милосављевић             Данила Киша                                            

50.Иван Стевановић                          БУЦИ                                                          

51.Горан Пантић                            ЛАЗАРЕВАЦ                                                

52.Драгиша Милошевић                 ТЕКИЈЕ                                                       

53.Веркан Гвозденовић                  ПАСЈАК                                                        

54.Душан Савић                              ПОЉАЦИ                                                  

55.Живорад Жујић                          НАУПАРЕ                                                   

56.Мирослав Мутатовић              Марко Орловић 113                                      

57.Ирена Павловић                       МАЛИ КУПЦИ                                         

58.Дејан Јовановић                         Јакшићева 4                                              

59.Мирослав Смиљковић            Радомира Јаковљевића 100/1                       

60.Љубодраг Обрадовић              ТРЕБОТИН                                                   

61.Милисав Павловић                     ПАДЕЖ                                                     

62.Петар Степановиоћ                  ШАВРАНЕ                                                     

63.Живан Николић                        Вуле Качаревића 28/5                                

64.Горан Ћирић                             Шумадијска 25/1                                           

65.Раде Цветковић                         Срндаљска 1                                               

66.Јасна Ђурић                               Цанкарева 7/30                                             

67.Радомир Петковић                      КАМЕНАРЕ                                                  

68.Марко Лапчевић                        ГЛОБОДЕР                                                  

69.Јован Обрадовић                       Светог Саве 7                                                 

70.Горан Марковић                     Стојана Милетића Шелета 30.                     

71.Иван Аксентијевић                     КАОНИК                                                     

72.Милан Чолаковић                       МАЈДЕВО                                                    

73.Милован Поповић                       ГРКЉАНЕ                                                    

74.Зоран Милутиновић                     ГАРИ                                                         

75.Драгољуб Раичевић                    Велико Головеде                                        

76.Срђан Чупић                                 ЈОШЈЕ                                                       

77.Зоран Петронијевић                  ЈАБЛАНИЦА                                            

78.Животије Богдановић               Велики Шиљеговац                                     

79.Мирјана Црноглавац                 Велика Крушевица                                        

80.Живоин Новаковић                   ГОРЊИ СТЕПОШ                                      

81.Томислав Симић                        

82.Милош Обрадовић                    Боре Станковића 29                                     

83.Драган Јовановић                         Пећка 64                                                  

84.Топлица Ракић                              ЂУНИС                                                       

85.Здравко Милојевић                   Косовске Битке 2                                         

86.Момир Вишњић                     Расинских Бомбаша 8/4                                   

87.Игор Костић                               Обилићева 102                                             

88.Радиша Крстић                         Херцеговачка 21                                           

89.Горан Шегрт                              Доситејева 13/23                                          

90.Небојша Лапчевић                  Пушкинова А/46                                            

91.Вулић Радомир                            КУКЉИН                                                   

92.Љубодраг Рајковић                      ЈАСИКА                                                       

93.Бранко Радичевић                        ЈНА 53/3                                                  

94.Светлана Ђокоћ                          ГАГЛОВО                                                   

95.Милан Милошевић                    Хајдук Вељкова 37                                       

96.Милан Петронијевић                 ВИТАНОВАЦ                                            

97.Пеко Радовић                            Б . Живановића 145                                       

98.Милутин Јовановић                   Пакашница                                                    

99.Дејан Милосављевић               ПЕПЕЉЕВАЦ                                               

100.Гвозден Миљковић                 Војводе Путника 13.                                     

101.Мирко Јовановић                   др Драгослава Ј  Шпанца 11/9                      

102.Славиша Цветковић                   ЗЕБИЦА                                                      

103.Бранислав Карајовић              Колубарске Битке 12                                      

104.Зоран Стојановић                      ЖАБАРЕ                                                       

105. Мирољуб Денић                     Срђана Родића 72.                                        

106.Радован Томашевић                 Топличина 24/3                                            

107.Милован Милосављевић          ТРЕБОТИН                                                                           

108.Верољуб Станојловић               КОШЕВИ                                                 

109.Миломир Перић                    Радомира Тодоровића Тоше 9                      

110.Љубиша Крстић                    Мали Шиљеговац                                           

111.Петар Пуношевац                 Мартовских Жртава 29                                   

112.Радован Стевановић             МАКРЕШАНЕ                                           

113.Славољуб Милосављевић        ГЛОБОДЕР                                         

114.Градимир Карајовић              Војводе Мишића 22                                        

115.Саша Стефановић                 Стевана Синђелићева 27/46                             

116.Зоран Манделц                      Франш Д Переа                                              

117.Данијела Ерчевић                Раје Врачаревића 8/10                                     

118.др Владимир Милојевић    

119.Хребинец Саша                   Душанова 50/38                                                 

 

Владимир Тасић
 












На састанку новоизабраног Градског одбора СПС-а Крушевац, одржаном 09.06.2011. године у Обилићевој 30 у Крушевцу конституисани су и изабрани и сви остали органи и тела СПС-а Крушевац предвиђени статутом: Потпредседници Градског одбора СПС-а, Извршни одбор градског одбора СПС-а и Секретар Извршног одбора Градског одбора СПС-а.

За потпредседнике ГРАДСКОГ ОДБОРА СПС-а Крушевац изабрани су: Синиша Максимовић - област локална самоуправа и невладин сектор; Иван Аксентијевић - област привреде; Ненад Блажић - област интереси младих; Ружица Петронијевић - област интереси жена; Петар Степановић - област пољопривреде и Радоица Милосављевић - мала привреда, јавна предузећа, установе и друштвене делатности.


Владимир Тасић - нови председник Градског одбора СПС-а Крушевац

За секретрара Извршног одбора Градског одбора СПС Крушевац, изабран је Горан Ћирић, дипл.правник из Крушевца.

За чланове  Извршног одбора Градског одбора СПС Крушевац изабрани су: Горан Ћирић, Мр Милош Обрадовић, Драгољуб Раичевић, Драган Јовановић, Слободан Лазић, Милан Милошевић, Десанка Шљивић, Јелена Ђорђевић, др Слободанка Јотић, Зорица Јовановић, Јелена Трифуновић, Зоран Петронијевић, Марко Милојевић, Иван Смиљковић, Милутин Тасић, Радиша Крстић, Мирослав Мутатовић, Љубодраг Обрадовић, Раде Цветковић, Данијела Ерчевић, Бранислав Карајовић, Славиша Цветковић, Горан Шегрт, Живан Николић и Дејан Јовановић.