SADRŽAJ
НОВИ САЈТ
POČETNA
LINKOVI
UVOD
VESTI
GRADSKI ODBOR
O NAMA
ProgramiStatutSPSa
STARI SAJT
MAPA SAJTA
VIDEO
Administrator
PROČITAJTE I VEST
Statistika
OS: Linux h
PHP: 5.3.29
MySQL: 5.6.45-log
Vreme: 08:14
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Članovi: 33
Vesti: 187
Veb veze: 10
Pfeil НОВИ САЈТ arrow VESTI arrow DOGADJAJI

Dogadjaji
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Broj pregleda
Sunday, 16 October 2011 ART Klub SPS-a na Sajmu knjiga ljuba 3101
Thursday, 13 October 2011 ZA DAN OSLOBODJENJA ljuba 3189
Friday, 02 September 2011 Akademija foruma žena SPS-a Kruševac ljuba 4418
Saturday, 27 August 2011 ZVEZDANA POEZIJA U Zdravinju ljuba 4349
Sunday, 07 August 2011 RASINSKO VEČE - Jablanica ljuba 3734
Friday, 29 July 2011 21 godina SPS-a u Aleksandrovcu ljuba 4311
Wednesday, 27 July 2011 АСФАЛТ У МЕШЕВУ - 27.07.2011. ljuba 4572
Sunday, 24 July 2011 70 godina Rasinskog NOP odreda ljuba 3301
Saturday, 16 July 2011 Akademija i izložba slika za 21. g. SPS-a ljuba 7090
Tuesday, 12 July 2011 Likovna kolonija i Akademija za 21 g. SPS-a ljuba 4433
Wednesday, 06 July 2011 KONJUŠKA RUŽA - 2011 ljuba 3382
Friday, 01 July 2011 Likovna kolonija ART KLUBA SPS ljuba 3212
Tuesday, 28 June 2011 Ivica Dačić u Kruševcu ljuba 2821
Wednesday, 15 June 2011 Globoderski cvet - slike, poezija, muzika ljuba 5627
Friday, 10 June 2011 Konstituisan GO SPS Kruševac ljuba 3576
Monday, 30 May 2011 IZBORI U FORUMU ŽENA SPS-a ljuba 3654
Saturday, 28 May 2011 Žene su jedna od ključnih karika u SPS-u ljuba 4135
Friday, 27 May 2011 Gradski odbor SPS-a Kruševac ljuba 6362
Thursday, 26 May 2011 Vladimir Tasić - predsednik SPS-a Kruševca ljuba 5146
Sunday, 22 May 2011 Katalog slika - FEDRARO 2011 ljuba 3893
Saturday, 21 May 2011 Nenad Blažić - Predsednik omladine SPS-a ljuba 4770
Wednesday, 18 May 2011 Veče ruske poezije - Rale Damjanović ljuba 3542
Friday, 13 May 2011 9 MAJ - Dan pobede nad fašizmom! ljuba 3305
Saturday, 30 April 2011 Njihov osmeh nema cenu - Forum žena SPS ljuba 3484
Thursday, 24 March 2011 24.03.2011. - DA SE NE ZABORAVI ljuba 3419
Thursday, 17 March 2011 DA SE NE ZABORAVI - Art klub i KCK ljuba 3008
Thursday, 10 March 2011 TI SI NAJLEPŠA - SPS Kruševac ljuba 4596
Monday, 07 March 2011 8 MART - TI SI NAJLEPŠA - SPS Kruševac ljuba 3893
Sunday, 06 March 2011 Cveće u MZ Ujedinjene nacije ženama SPS-a ljuba 2945
Wednesday, 16 February 2011 Pesnička Prporenja - Konjuh 2011 ljuba 2807
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 30 of 132
PRETRAGA
by pRe
© 2020 sps-ks.org
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.